2015 - 2016

ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2015 - 2016

Κυριακή 29 Μαρτίου 2015

ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ 3-0 (πρωτάθλημα)

Γκόλ και θέαμα στον Φωστήρα που παίζοντας καλό ποδόσφαιρο νίκησε την ομάδα του Θριαμβου με σκόρ 3-0.
Οι παίκτες του Παύλου Κυριακουλέα έδειξαν από την πρώτη στιγμή ότι ήθελαν νίκη και στο πρώτο εικόσάλεπτο κατάφεραν να προηγηθούν με σκόρ 3-0 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.
Νίκος Ασωνίτης, Σπυρόπουλος και Μπαρδάκης οι σκόρερ της ομάδας

ΑΡΙΣΤΗ η διαιτησία των κ.κ. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗ - ΑΡΓΥΡΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΓΑΓΑΝΗΣ-ΦΑΡΟΣ-ΣΑΧΟΥ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β.-ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ-ΧΕΛΙΩΤΗΣ(ΔΗΜΑΚΗΣ)-ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΑΙΒΑΖΗΣ)-ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν.-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ)

Σάββατο 28 Μαρτίου 2015

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-0 (πρωτάθλημα)

Με ένα γκόλ στο 25 λεπτό η ομάδα του Πανερθραϊκού νίκησε στην λασπομαχία τον Φωστήρα και πήρε τους 3 βαθμούς της νίκης.
Από ένα ημίχρονο για κάθε ομάδα με τον Φωστήρα να χάνει 2-3 ευκαιρίες για να πετύχει γκόλ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΓΑΓΑΝΗΣ-ΦΑΡΟΣ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β.-ΑΙΒΑΖΗΣ-ΣΑΧΟΥ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν. -ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ) -ΧΕΛΙΩΤΗΣ(ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ)-ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜΑΚΗΣ(ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ)

Σάββατο 7 Μαρτίου 2015

ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 - 0 (πρωτάθλημα)

Νίκη για τους παίκτες του Φωστήρα απέναντι στην ομάδα του Αγ. Δημητρίου με σκόρ 2-0. Πολύ ανώτερος ο Φωστήρας θα μπορούσε να είχε πετύχει περισσότερα γκόλ.Φάρος (α' ημίχρονο) και Φάλαγγας (β' ημίχρονο) οι σκόρερ ενώ δοκάρι είχε ο Μπαρδάκης

Πολυ καλή η διαιτησία του κ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΓΑΓΑΝΗΣ-ΦΑΡΟΣ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν.-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β. - ΦΑΡΜΑΚΗΣ -ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ (ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ) -ΚΥΡΙΑΖΗΣ-ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ- ΧΕΛΙΩΤΗΣ (ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ)-ΦΑΛΑΓΓΑΣ (ΣΑΧΟΥ) -ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 0 - 0 (πρωτάθλημα)

Το τελικό σκόρ του αγώνα πρέπει να θεωρηθεί επιτυχία για την ομάδα του Φωστήρα.
Ένα πολύ κακό παιχνίδι με τον Φωστήρα να μην έχει ούτε κέντρο αλλά ούτε και επίθεση. Ο καθένας έκανε ότι ήθελε και η ομάδα συνεχώς ήταν στην άμυνα.
Είναι απαράδεκτο αυτή η ομάδα να παίζει τέτοιο ποδόσφαιρο.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΓΑΓΑΝΗΣ-ΦΑΡΟΣ(ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ)-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν.-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β.-ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ-ΧΕΛΙΩΤΗΣ(ΑΙΒΑΖΗΣ)- ΣΑΧΟΥ - ΚΥΡΙΑΖΗΣ(ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ)-ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ-ΦΑΛΑΓΓΑΣ.