2015 - 2016

ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2015 - 2016

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2012

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3-4

Ενα παιχνίδι για γερά νεύρα έγινε στο γήπεδο του Ηφαίστου όπου ο Φωστήρας κατάφερε ΤΕΛΙΚΑ να πάρει τους τρείς βαθμούς της νίκης. Το πρώτο ημίχρονο έληξε με σκόρ 0-2 με σκόρερ τον Κόρρα και τον Δημάκη. Η ομάδα της Τόλμης δεν έδειξε ότι μπορεί να τα βάλει με τον Φωστήρα.
Και ξεκινάει το β' ημίχρονο χωρίς...... την ομάδα του Φωστήρα να "βγεί" στον αγωνιστικό χώρο !!!!!

Η ομάδα της Τόλμης κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι και δέκα λέπτα πρίν την λήξη του αγώνα το σκόρ ήταν 3-2. Και ξαφνικά ξύπνησαν οι παίκτες και κατάφεραν μέσα σε δέκα λεπτά με τον Γιαννακόπουλο και τον Καπελάκη να πετύχουν άλλα δύο τέρματα.

Αυτή την στιγμή ο Φωστήρας έχει την πολυτέλεια να έχει 18 παίκτες ενδεκάδας και δεν μπορεί να δείχνει τέτοιο πρόσωπο. Η ομάδα έχει χάσει "απίστευτους" βαθμούς τόσο εντός όσο και εκτός έδρας.

ΑΡΙΣΤΗ η διαιτησία του κ. ΑΡΓΥΡΟΥ (ΜΠΑΣΤΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΚΑΡΟΣ-ΦΑΡΟΣ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν.-ΣΑΧΟΥ-ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β.-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΙΑΣΟΣ-ΚΟΡΡΑΣ (50' ΦΑΡΜΑΚΗΣ)-ΜΕΡΤΖΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΑΚΗΣ (74' ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ)-ΠΟΛΙΤΗΣ(60' ΖΗΜΟΣ)