2015 - 2016

ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2015 - 2016

Σάββατο 5 Ιανουαρίου 2013

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ : ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 3-0

Μεγάλη νίκη, η πρώτη εντός έδρας για την ομάδα του Φωστήρα. Η ομάδα του Άκη Μιχαηλίδη, καλά στημένη και με πολύ πάθος για νίκη πήρε τους 3 πολύτιμους βαθμούς που θα βοηθήσουν στην προσπάθεια για την παραμονή στην κατηγορία.
το 1-0 έγινε από τον Μπιτσάνη στο 32' λεπτό με πλασέ από την μικρή περιοχή μετα από κεφαλιά του Δημάκη. Στό δεύτερο ημίχρονο ο Καρβούνης (55') έκανε το 2-0 ενώ ο Χατζής στο 68' έκανε το τελικό 3-0.
Η ομάδα της Αγ. Ελεούσας μετά το 2-0 είχε ένα έντονο δεκάλεπτο και πίεσε τον Φωστήρα με αποτέλεσμα να έχει ένα δοκάρι ενώ ο Ασωνίτης Ν. απέκρουσε την μπάλα επάνω στην γραμμή του τέρματος.
Σε καλή μέρα όλοι οι παίκτες του Φωστήρα με τον Αθανασόπουλο να κάνει 3 καλές αποκρούσεις.
Πολύ καλη η διαιτησία του κ. Κυριακόπουλου (Ρηγόπουλος, Τσαγκάρης)

ΣΟΒΑΡΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΑΡΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ (ρήξη σπλήνας)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΦΑΡΟΣ (46' ΑΣΩΝΙΤΗΣ Ν.) - ΑΣΩΝΙΤΗΣ Β.- ΣΑΧΟΥ - ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ - ΚΟΡΡΑΣ (46' ΧΑΤΖΗΣ) - ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΔΗΜΑΚΗΣ ( 85' ΤΣΑΒΑΛΙΑΣ)